statystyki szczegółowe

Aktualności

Przegrana z sędziami w Kudowie

• autor: emil_snieznik, 2016-05-22 21:24

W dzisiejszym meczu nasi seniorzy przegrali na wyjeździe z Włókniarzem Kudowa Zdrój. 3:2. Przed spotkaniem mieliśmy świadomość że czeka nasz trudny mecz z dzisiejszym przeciwnikiem; Ale nie mieliśmy świadomości o tym że w dzisiejszym spotkaniu oprócz przeciwnika będziemy mieć przeciw nam sędziego głównego. Sprawa dziwna gdyż spotkanie miał sędziować p. Jurasz pod okiem obserwatora Pana Urbańskiego, co było zrozumiałe bo mecz był bardzo ważny dla obydwu stron. Ale niestety siły wyższe sprawiły że spotkanie prowadził "doświadczony" sędzia Dłużniak, a Pana obserwatora odwołano z dzisiejszego spotkania. Do przerwy przegrywaliśmy 1:0.Po zmianie stron w 57 minucie trafienie Kamila Kaplity doprowadza do remisu. W 70 minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Wojciecha Brogowskiego. Chwile później Grzegorz Socha wychodzi sam na sam mija bramkarza i ewidentnie zostaje zatrzymany mając przed sobą pusta bramkę a sędzia ani nie wyklucza zawodnika mało tego nawet nie dyktuje rzutu karnego nakazując dalej kontynuować grę. Przełożyło się to oczywiście na jeszcze większość nerwowość gdyż całe spotkanie było prowadzone pod kątem przeszkadzania tylko naszej drużynie. Pod koniec sędzia postanowił wyrzucić sprowokowanych przez siebie jednego a później drugiego  z naszych zawodników i niestety nie utrzymaliśmy wyniku spotkania i nie wywieźliśmy nawet punktu z Kudowy. Niestety tak też w życiu bywa. Mimo tego gratulujemy walki naszej drużynie!!!!!