statystyki szczegółowe

Aktualności

Ponownie bez punktów z Orletami

• autor: emil_snieznik, 2016-04-10 20:22

Niestety nie udało się naszym seniorom wywalczyć choć jednego punktu na boisku lidera A klasy ulegając Orlętom Krosnowice 3:2 Do meczu przystąpiliśmy mocno osłabieni z powodu urazów zabrakło m.in Rafała Seniuka., Mateusza Paprockiego z powodu nadmiaru kartek nie mógł wystąpić Andrzej Mikołajczyk, Od początku spotkania z powodu dolegliwości nie mógł wystąpić Michał Socha. Pomimo osłabień jechaliśmy do dzisiejszego rywala powalczyć o zwycięstwo. Po pierwszej szarpanej połowie z żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. Druga połowa to znacznie ciekawsze widowisko dla kibiców. Dwie szybkie bramki zdobyły Orlęta. Nasza drużyna strzeliła bramkę kontaktową po rzucie karnym wykonanym przez Grzegorza Sochę. Gdy próbowaliśmy strzelić wyrównująca bramkę miejscowi zaliczyli trzecie trafienie. Nadzieję na przywróciła drugą bramka dla naszego zespołu zdobyta przez Michała Sochę. Na kolejne bramki niestety zabrakło czasu i zespół z Orląt wygrywając spotkanie zwiększył przewagę nad naszym zespołem do 15 punktów pewnie zmierzając do klasy okręgowej.

Skład. Mendel D., Wojciaczyk P., Semik P., Burliński P., Brocki K., Dragan R., Kostecki J., Olczyk M., Brogowski W., Kucharski B., Socha G., , z rezerwy weszli. Socha M., Kaplita K.,